Tak widzę idealną niedzielę…

Tak widzę idealną niedzielę #janusze 13 października:

7:10 – rozpoczyna się wyścig #f1 w Japonii. Z powodu trudnych warunków pogodowych kilka bolidów rozbija się już na starcie, później regularnie dochodzi do kolizji i wycofań. Robert Kubica kończy rywalizację na 3-cim miejscu zdobywając drugie punkty w sezonie.

20:45 – sędzia rozpoczyna spotkanie #pilkanozna Polska – Macedonia. W 15 minucie jest 2:0 po golach Krzysztofa Piątka. Ten sam gracz podwyższa na 3:0 w 34 minucie, zaliczając klasyczny hat-trick.

21:30 – z końcem (przedłużonej) ciszy wyborczej podawane są wyniki #wybory. Wbrew wszelkim sondażom #pis zdobywa większość konstytucyjną, w sejmie zasiądą tylko 3 partie.

21:48 – rozpoczyna się druga połowa spotkania Polska – Macedonia. Po kilku indywidualnych akcjach Lewandowski zdobywa hat-trick, a mecz kończy się wynikiem 6:0.

Brakuje tylko żeby Małysz skakał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)