KH Energa Toruń vs STS…

KH Energa Toruń vs STS Sanok

Toruń wygrywa 5:0 na własnym lodowisku, co ogląda wyżej podpisany jako trzeci w życiu mecz hokejowy. To już piąty z rzędu wygrany mecz z Sanokiem przez toruńskich hokeistów co przy jednoczesnym spojrzeniu na tabelę już przed meczem robiło z Torunia znacznego faworyta. Mimo wszystko nie był to jakiś idealny mecz dla nas, moim zdaniem druga tercja wręcz nieudana a i dwie ostatnie bramki rzutem na taśmę w ostatnich minutach, więc nie był to jakiś mosiężny wpierdol, a szczerze to tego się spodziewałem.

Jeśli chodzi o sam sport to coraz więcej z niego rozumiem, zasady już są dla mnie bardzo zrozumiałe. Nie mogę się doczekać aż nauczę się jeszcze lepiej czytać grę i rozumieć pozycjonowanie się zawodników bez krążka, narazie pewnie mam mindset ustawiony pod piłkę nożną która jest moim ulubionym sportem, którego najwięcej doświadczam.