Dzisiejsze podsumowanie gry…

Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków:

Łukasz Zwoliński (25 lat/ Napastnik) [klub: HNK Gorica]: rozegrał 81 minut i zdobył 2 gole. Jego zespół zremisował 3-3 ze Slaven Belupo w 1 lidze chorwackiej.

Bartosz Białkowski (31 lat/ Bramkarz) [klub: Ipswich Town]: rozegrał 90 minut. Jego zespół zremisował 2-2 z Blackburn w Championship (druga liga angielska).

Paweł Olkowski (28 lat/ Obrońca) [klub: Bolton]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 2-1 z WBA w Championship (druga liga angielska).

Grzegorz Krychowiak (28 lat/ Pomocnik) [klub: Lokomotiw Moskwa]: rozegrał 90 minut. Jego zespół zremisował 0-0 ze Spartakiem Moskwa w rosyjskiej Premier League.

Jakub Więzik (27 lat/ Napastnik) [klub: Podbrezová]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 1-0 ze Spartakiem Trnawa (ulubieńcy Legii) w Fortuna liga (1 liga słowacka).

Jakub Świerczok (25 lat/ Napastnik) [klub: Łudogorec Razgrad]: rozegrał 12 minut. Jego zespół przegrał 1-0 z Łokomotiwem Płowdiw w Parva Liga (1 liga bułgarska).

Jacek Góralski (25 lat/ Pomocnik) [klub: Łudogorec Razgrad]: cały mecz na ławce rezerwowych. j/w