Cały meczyk #igaswiatek vs…

Cały meczyk #igaswiatek vs Alison Riske (–> #matchreplay):

pokaż spoiler Stream wypluwa reklamy więc żeby działał musisz mieć adbloka

Co mam wam napisać. Znowu się nie popisała

pokaż spoiler ta Emma Raducanu. Pożeraczka serc przegrywów. Instagramowa influencerka. Popisała się wynikiem 3-6, 6-1, 6-1 dla rankingowej 47 Aliaksandry Sasnovich ze znienawidzonej Białorusi.

Zagrała bardzo słaby mecz

pokaż spoiler pani Karolina Pliskova.

To po prostu nie był jej dzień. A jej rywalka

pokaż spoiler JeanJean, dzika karta turnieju grała bardzo solidnie. No i wyszło takie 6-2, 6-2 dla Francuski.

Także odpadła kolejna rozstawiona zawodniczka.
Nie rozpoczęła sie jeszcze 3 runda turnieju a brakuje juz między innymi numeru 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12
Ale przynajmniej przegrała walcząc

pokaż spoiler z kontuzją ta Kaja Juvan. Niezły to był mecz. Ciekawe ile by jeszcze nerwów napsuła Badosie gdyby nie te korzonki. Niestety przez te plecy pod sam koniec meczu nie próbowała nawet dobiegać do piłek. Stanęło na 7-5, 3-6, 6-2 także turniejowa 3 gra dalej.

Co do sedna meczu Świątek – Riske to

pokaż spoiler ryzyka tam za dużo nie było. Alison, 43 w rankingu WTA wiedziała co ją czeka i mentalnie bardzo dobrze się przygotowała. Złość urodzie szkodzi a nerwy nie są dobre dla zdrowia.

pokaż spoiler Grunt to mieć niewygórowane marzenia i świat nagle staje sie piękniejszy a ty szczęśliwszy.

ps. Alison śmiesznie serwuje. Wypina ten tyłek że ja nie mogę.
I w ogóle co to za pomysł żeby dawać córce w USA na imię Alison przez jedno L! Trolling jakiś?

27 minuta była dobra
Nasza wielmożna księżniczka na nikogo nie patrzy tylko siada i robi sobie przerwę w meczu i jeszcze się głupio patrzy na sędziego.
Hejt, hejt, hejt. Będą memy, oj będą.
a to co się stanęło się w 33 minucie meczu (poszło to w eter, wszystko mamy nagrane Iga) to już skandal i powinno pójść do prokuratury. Będziemy ci to pamiętać Iga.

Dziś był dzień spojlerów. Zobaczymy jak będzie następnym razem.
I pamiętajcie. Plusiki sponsorują dodawanie kolejnych dupek. Yyym Znaczy meczów. #pdk